aaa4
PostWysłany: Pon 11:26, 05 Lis 2018    Temat postu:

Dopoki nie zadala tego prostego pytania, wierzyl, ze moze tu zostac bezpieczny i wolny, ale to jedno pytanie uzmyslowilo Kellerowi, ze ktos jeszcze, poza agentka O'Dell i Pozeraczem Grzechow, chcial go skrzywdzic. Bedzie go nekal i przesladowal, dopoki go nie powstrzyma.

Zdenerwowany, uslyszal, ze mezczyzna z dwoma chlopcami mowil cos do recepcjonisty. Nie zrozumial slow.

Nadstawil uszu. Nadal nic nie rozumial.

Mezczyzna pokazywal cos chlopcom, zwrocil sie do tego w pomaranczowej koszulce. Zawolal na niego Timmy - i wtedy zdarzenia powrocily do Kellera, jakby dzialo sie to zaledwie wczoraj. Przypomnial sobie wszystko i od razu wiedzial, ze w ten wlasnie sposob dostal sie na te liste. Zalowal w zyciu tylko jednej rzeczy: ze nie zdolal uratowac pewnego malego chlopca.

Timmy Hamilton podal jego imie Pozeraczowi Grzechow.

ROZDZIAL OSIEMDZIESIATY

Waszyngton, Dystrykt KolumbiiGwen probowala go uspokoic, ale on najpierw mamlal jak male dziecko, a potem wpadl w taka furie, jakiej jeszcze nigdy u niego nie widziala. Powtarzal bez przerwy, ze zlamal zasady. Nie miala pojecia, o czym mowil.

-Zasady gry! - wrzasnal na nia. - Pozeracz Grzechow musial rzucic na mnie urok. Czy to mozliwe?!

Gwen w koncu posadzila go na sofie, chociaz nie przestawal wymachiwac rekami. Nic w jej dotychczasowych kontaktach z Jamesem nie zapowiadalo tak gwaltownego zachowania. Gwen zaczela zerkac na drzwi, sprawdzala, czy w razie czego zdola uciec. Wszystkie poprzednie spotkania byly wiecej niz grzeczne. James zawsze byl uprzejmy, wdzieczny, pelen szacunku. Nie pamietala, by kiedykolwiek podniosl glos, nawet gdy zwierzal sie z najbardziej ohydnych zdarzen ze swojego dziecinstwa.

Jego dziecinstwo.

Dlaczego od razu nie zrozumiala, o co chodzi?

James Campion byl molestowany i gwalcony przez ksiedza z parafii, czlowieka, ktorego darzyl wielkim szacunkiem. Czy wymienil kiedys jego nazwisko lub imie?

Jej mysli biegly gwaltownie, usilowala poskladac w calosc zapamietane z karty pacjenta informacje. Gdzie to bylo? Dlaczego nie pamieta, gdzie dorastal? Nie tutaj. Tego byla pewna. W Bostonie? Czy to byl Boston? A moze znowu wpada w paranoje i wklada fragmenty ukladanki w puste miejsca, jak jej akurat pasuje?

-James, powoli. Opowiedz mi o tej grze. Nie wspominales o niej dotad - mowila lagodnie, tonem, ktory sprawdzal sie podczas minionych sesji. - Musisz mi powiedziec o tej grze, zebym mogla ci pomoc. Rozumiesz?

Skinal glowa, a Gwen starala sie utrzymac z nim kontakt wzrokowy. Jezeli przypomni mu, jak bezpiecznie i dobrze czul sie z nia poprzednio - wystarczajaco bezpiecznie, zeby podzielic sie z nia historia, ktora ukrywal przed wszystkimi innymi - byc moze wyciagnie od niego, co sie stalo. Katem oka widziala rece Jamesa ulozone na kolanach. Gniotl nerwowo skraj koszuli, mial tak mocno zacisniete piesci, az skora zbielala mu na klykciach.
mareeczek12
PostWysłany: Czw 16:45, 06 Gru 2007    Temat postu:

nudziarstwo...
Szrek
PostWysłany: Śro 23:37, 05 Gru 2007    Temat postu:

yyy jeśli chodzi i szkołę to tylko ta MATEMATYCZKA !!! Confused Confused Confused
Dyziek
PostWysłany: Pią 22:56, 30 Lis 2007    Temat postu:

spom
Duchu
PostWysłany: Pią 16:16, 30 Lis 2007    Temat postu:

SPAM [cenzura].. Z TYM MI SIE TO TYLKO KOJARZY.. xD